Kontakt oss

Ta gjerne kontakt med oss. Det kan lønne seg!

Administrasjon

 

Vidar Hagen

Daglig leder
vidar@vest-industrivask.no
Tlf 901 76 500

 

Atle Vidar Hagen

Styreleder
atle@vest-industrivask.no
Tlf 977 15 958

 

Iolanda Dimisca

Økonomiansvarlig
iolanda@vest-industrivask.no
Tlf 919 04 204

 

Kjersti Flataker

Salgsmedarbeider
kjersti@vest-industrivask.no
Tlf 919 05 069

 

Robin Silden

Salgsmedarbeider
robin@vest-industrivask.no
Tlf 919 03 558

 

Wenche Anita Haugen Thue

Renholdsleder
wenche@vest-industrivask.no
Tlf 909 67 436

 

Joanna Wach

Renholdsleder Avd. Stryn
joanna@vest-industrivask.no
Tlf 968 31 978

 

Irene Borgund

Renholdsleder Avd. Nordfjordeid
irene@vest-industrivask.no
Tlf 919 02 736

 

Torill Domstein

Personalleder
torill@vest-industrivask.no
Tlf 919 06 723


Kontaktinformasjon

Adresse

Gate 1 nr. 234, 6700 Måløy

Telefon

919 05 160

Org. nr.

913 073 754


Bestillingsskjema

Dersom du ønsker å bestille fra oss kan du enten kontakte oss per e-mail eller fylle ut bestillingsskjemaet.

Fyll ut informasjon